Bielsko-Biała, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Procesu Testowania - DP

Bielsko-Biała

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: IPT - 02
Miejsce pracy: okolice Bielska &#8211; Białej

Zakres obowiązków:

- podejmowanie działań mających na celu zapewnienie ciągłości w obszarze inżynierii
- podejmowanie działań w celu wypracowania najlepszych rozwiązań wykorzystywanych podczas testów
- ustanawianie standardów dla nowych procesów
- określanie maszyn testujących i oprogramowania do testowania nowych produktów
- tworzenie specyfikacji poszczególnych urządzeń, oraz oprogramowania testującego
- zarządzanie inwestycjami związanymi z prototypami i seriami reprezentatywnymi

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika,
automatyka, informatyka, robotyka, preferowane specjalności: programowanie systemów
automatyki, inżynieria przemysłowa, inżynieria systemów komputerowych itp.
- doświadczenie w obszarze elektroniki lub elektrotechniki
(inżynieria przemysłowa, inżynieria testowa)
- doświadczenie we współpracy z dostawcami maszyn specjalistycznych
z uwzględnieniem procesów testowania
- bardzo dobra wiedza dotycząca obszaru programowania - C
- doświadczenie w zakresie programowaniu sterowników PLC będzie dodatkowym atutem
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

- stabilną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów
- niezbędne narzędzia pracy

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej
CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.bielsko-biala@adecco.com

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: IPT - 02

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Kwiecien, 2012  11:22

Identyfikator: 394326

Wyświetleń: 2423