Bielsko-Biała, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Junior .NET Developer

Bielsko-Biała

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#8226; Rozwój istniejących oraz nowych aplikacji w oparciu o powierzoną specyfikację
&#8226; Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej dla tworzonego oprogramowania

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat studiów
&#8226; Znajomość platformy .NET oraz języka C#
&#8226; Znajomość SQL w zakresie projektowania, metod wbudowanych oraz optymalizacji baz danych
&#8226; Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie/tworzenie dokumentacji technicznej
&#8226; Zdolność do pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność oraz terminowość

Mile widziane:
&#8226; Znajomość technologii WPF oraz WCF
&#8226; Znajomość technologii mobilnych

Oferujemy:
&#8226; Stabilną pracę w dynamicznym zespole
&#8226; Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
&#8226; Zatrudnienie na pełny etat
&#8226; Okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym CC14/JUNIORNET/BIELSKO/TOPOGLOSZENIA/2219 w tytule wiadomości e-mail na adres rekrutacja@cyclad.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Sierpien, 2014  11:39

Identyfikator: 517113

Wyświetleń: 2728