Bielsko-Biała, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier ds. sprzedaży

Cała Polska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: IDS/11/12
Miejsce pracy: Cała Polska
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych kontraktów
- pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych i targach branżowych
- podejmowanie działań na rzecz poszerzenia rynku
- inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych w celu budowy i podtrzymywania świadomości i dobrego wizerunku marki
- ulepszanie i doskonalenie strategii marketingowych poprzez monitorowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne)
- min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- podejmowanie działań na rzecz poszerzenia rynku krajowego i/lub zagranicznego
- poparte sukcesami umiejętności negocjacyjne
- bardzo dobra znajomość rynku silników i napędów elektrycznych poparta kilkuletnim doświadczeniem- warunek konieczny
- biegła znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
- znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność do podróży służbowych
- kreatywność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę pełną wyzwań

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.bielsko@adecco.com
W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Inżynier ds. sprzedaży

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Grudzien, 2012  11:21

Identyfikator: 429406

Wyświetleń: 3104